Domowy tonik na wągry

Domowy tonik na wągry

Redakcja

2017-07-31

brak komentarzy

Mechaniczna detoksykacja twarzy w salonie kosmetycznym nie okazuje się już tak znane jak kiedyś. A to dlatego, że potrafi zbyt zadrażnić, bardzo wrażliwą skórę, a nieumiejętnie zrobiona może mieć równie zgubne rezultaty co samodzielne „wyciskanie” wągrów. Dlatego warto zainwestować w domowy tonik na wągry. 

Metody oczyszczania cery 

Jeżeli nie wierzysz w produkty a także domowe metody, możesz oczyszczanie mechaniczne podmienić ultradźwiękami lub peelingiem kawitacyjnym. Takie kuracje mimo wszystko kosztują, szczególnie jeżeli stosuje się je systematycznie. W związku z tym rekomendujemy domowe metody, które wykorzystywały z dobrym rezultatem nasze matki a także babki, oraz które nie kosztują prawie nic.Domowe metody nie mogą okazać się używane u alergików a także użytkowników o skórze delikatnej bez konsultacji ze specjalistą, ponieważ ekologiczne substancje mogą wywoływać zaczerwienienia a także reakcje alergiczne.

Sok z cytryny na zaskórniki

Najpopularniejszym środkiem na redukcję wągrów okazuje się używanie soku z cytryny. Wacik kosmetyczny maczamy w świeżo wyciśniętym soku a także przecieramy obszar dotknięty wągrami. Pozostawiamy na wieczór. Skóra może nieco szczypać. Jednorazowa aplikacja nie da korzystnych efektów, wiec zabieg musimy powtarzać. Cytryna posiada właściwości rozjaśniające, antyseptyczne, a występujące w niej kwasy absorbują sebum a także subtelnie złuszczają.Soda oczyszczona rozmieszana z wodą niegazowaną również funkcjonuje antyseptycznie a także pochłania nadmiar sebum. Substancje mieszamy w równych proporcjach a także powstałą masę aplikujemy na skórę. Po ok. 20 minutach spłukujemy.

Tak oto wykonany domowy tonik na wągry będzie z pewnością tani i skuteczny. Będziesz mogła pozbyć się nieprzyjemnych defektów nie wychodząc z własnego mieszkania! Dlatego najlepiej najpierw zapoznać się z właściwościami produktów, które mamy na wyciągnięcie ręki. To uchroni twój portfel przed niepotrzebnymi wydatkami. Zaoszczędzisz a do tego będziesz miała piękniejszą cerę. 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda