Jak schudnąć 3 kg w 2 dni? Dieta bananowa

Jak schudnąć 3 kg w 2 dni? Dieta bananowa

Redakcja

2017-06-26

brak komentarzy

Jak schudnąć 3 kg w 2 dni? Jest na to sposób. Wypróbuj dietę bananową, opartą na spożywaniu zarówno bananów, płatków owsianych i miodu.

Z czego się składa?

Dieta bananowa opiera się na paru fundamentalnych składnikach. Są to: banany, płatki owsiane a także miód. Banany są bogate w potas. To pierwiastek, który daje wodę do komórek, przenosi impulsy nerwowe, jest odpowiedzialny za samopoczuciei i prawidłową pracę mięsni. Już dwa banany pokrywają nasze dzienne zapotrzebowanie na ten suplement. Dodatkowo banany to również bogactwo magnezu, miedzi, żelaza, cynku, selenu, fluoru a także jodu. Pomimo tego, że banany charakteryzuje dość wysoka wartość kaloryczna, to mimo wszystko zalecana jest do wszelkich diet odchudzających. Efektywnie niwelują bowiem wrażenie głodu. Banany zapewnią nam również wiele witamin, między innymi C, B1, B2, a to z całą pewnością one ożywiają proces przemiany tkanki tłuszczowej a także białka i dostarczają komórkom siły.

Płatki owsiane odpowiadają za detoksykację żołądka. Zawarty w nich błonnik owsiany znamionuje wysoka wartość energetyczna a także odżywcza. W ten sposób na długo zapomnimy o uczuciu głodu a także nie będziemy przegryzać między posiłkami.. Włókno pokarmowe funkcjonuje przeciwzapalnie a także zapobiega wiotczeniu skóry, co okazuje się istotne w trakcie zrzucania wagi. Miód umacnia serce, uatrakcyjnia pracę wątroby, niweluje szkodliwe rezultaty palenia tytoniu czy nadużywania trunku. Działa bakteriobójczo a także przeciwzapalnie. Starczy łyżka na dzień!

Przez jaki czas stosować?

Dietę bananową możemy używać zależnie od naszych oczekiwań, najlepiej jeśli potrwa kilka dni. Jadłospis diety bananowej trzydniowej polega na jedzeniu przez cały dzień 3 bananów a także wypijaniu 3 szklanek mleka, swobodnie 0%, i wypijaniu 2 l bez gazu wody. Dieta w takiej formie umożliwi nam obniżenie masy ciała do 3 nadprogramowych kilogramów. Co więcej - bez uczucia głodu.

W czym tkwi sekret chudnięcia 3 kg w 2 dni?

Na wstępie w jedzeniu naturalnych produktów spożywczych, wzbogaconych o odżywcze składniki. Oprócz tego w trakcie trwania diety rezygnujemy z aplikowania soli, spożywania słodkości a także popijania trunków. Jak w kwestii każdej odchudzającej diety ważne okazuje się również wypijanie wody. Najnowsze eksperymenty naukowe udowodniły, że wypijanie bezpośrednio przed każdym z pokarmów 1/2 l wody mineralnej blokuje głód, co efektywnie wpływa ostatecznie na naszą sylwetkę. 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie